JoikuSpot

JoikuSpot Premium (S60 3rd) 2.5

Zmień swoją komórkę w punkt dostępowy WiFi

JoikuSpot to program pozwalający na użycie telefonu jako punktu dostępowego WiFi. Dzięki tej aplikacji możesz skorzystać z łącza 3G swojego telefonu na laptopie lub netbooku wyposażonym w kartę sieci bezprzewodowej. Zobacz pełny opis

Zalety

 • Bardzo łatwa konfiguracja
 • Obsługa zabezpieczenia WEP
 • Obsługa połączeń VPN

Wady

 • Możesz słono zapłacić za przesyłane dane
 • Program pochłania baterię w imponującym tempie
Więcej

Bardzo dobry
8

JoikuSpot to program pozwalający na użycie telefonu jako punktu dostępowego WiFi. Dzięki tej aplikacji możesz skorzystać z łącza 3G swojego telefonu na laptopie lub netbooku wyposażonym w kartę sieci bezprzewodowej.

Po zainstalowaniu i uruchomieniu JoikuSpot w telefonie, urządzenia wyposażone w WiFi będą mogły wykryć nową sieć oferowaną przez Twoją słuchawkę. Podłączając się do niej możesz korzystać z Internetu zapewnianego przez połączenie GPRS/3G. Pamiętaj, żeby wcześniej sprawdzić ile płacisz za transmisję danych - może to być bardzo drogie rozwiązanie.

Konfiguracja JoikuSpot jest bardzo łatwa, wystarczy zaznaczyć wybrane opcje zabezpieczenia sieci oraz połączenie 3G z którego chcesz korzystać. Wersja JoikuSpot Premium obsługuje także szyfrowany protokół HTTPS, pozwalając na korzystanie z poczty internetowej czy serwisów bankowych.

Aby nie udostępniać swojej sieci wszystkim dookoła JoikuSpot Premium pozwala na wprowadzenie zabezpieczenia WEP. Nie jest ono zbyt trudne do złamania, ale dla tymczasowej sieci w podróży powinno wystarczyć. Program obsługuje także połączenie z wirtualnymi sieciami prywatnymi (VPN), co pozwala połączyć się z firmowymi serwerami jeśli jest taka potrzeba. Niestety jednoczesne połączenie 3G i WiFi pożera baterie w błyskawicznym tempie - po półgodzinnym surfowaniu Twój telefon prawdopodobnie zacznie błagać o zasilacz.

JoikuSpot Premium to bardzo wygodny program, jeśli chcesz korzystać ze swojego połączenia 3G na wyposażonych w WiFi urządzeniach innych niż telefon. To wygodna alternatywa dla połączenia USB i korzystania z telefonu jako modemu.

JoikuSpot

Download

JoikuSpot Premium (S60 3rd) 2.5

Opinie użytkowników o JoikuSpot

 • erykson

  według erykson

  "bardzo użyteczne"

  Program ten jest bardzo pomocny w podrózy. Nie trzeba się męczyć z kablami iinnymi tego typu klimatami. Komputer łącz...   Więcej.